OKR-T/10-W12-C
型號描述:
Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.591 ~ 6V 10A 4.5V - 14V Input
型號:
OKR-T/10-W12-C
品牌:
Murata Manufacturing Co Ltd
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Type
Non-Isolated PoL Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
4.5V
Voltage - Input (Max)
14V
Voltage - Output 1
0.591 ~ 6V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Current - Output (Max)
10A
Power (Watts)
50 W
Applications
ITE (Commercial)
Features
Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Efficiency
92%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
5-SIP Module
Size / Dimension
0.41" L x 0.30" W x 0.65" H (10.4mm x 7.6mm x 16.5mm)