OKL2-T/20-W12P2-C
型號描述:
Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.69 ~ 5.5V 20A 4.5V - 14V Input
DC DC CONVERTER 0.69-5.5V 110W
型號:
OKL2-T/20-W12P2-C
品牌:
Murata Power Solutions Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:200 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO
Package / Case
10-SMD Module
Size / Dimension
1.30" L x 0.53" W x 0.34" H (33.0mm x 13.5mm x 8.6mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max)
14V
Efficiency
94%
Current - Output (Max)
20A
Voltage - Input (Min)
4.5V
Voltage - Output 1
0.69 ~ 5.5V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Control Features
Enable, Active High
Power (Watts)
110 W