首頁 > Murata代理商 > OKI-78SR-3.3/1.5-W36H-C
影像僅供參考,以產品規格為準
OKI-78SR-3.3/1.5-W36H-C
型號描述:
Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.5A 7V - 36V Input
型號:
OKI-78SR-3.3/1.5-W36H-C
品牌:
Murata
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:11 倍增量:1
Packaging
Tray
Features
SCP
Package / Case
3-SIP Module
Size / Dimension
0.65" L x 0.41" W x 0.30" H (16.5mm x 10.4mm x 7.6mm)
Mounting Type
Through Hole
Type
Linear Regulator Replacement
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max)
36V
Efficiency
85.5%
Current - Output (Max)
1.5A
Voltage - Input (Min)
7V
Voltage - Output 1
3.3V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Control Features
Power (Watts)
5 W