NPH15S2403IC
型號描述:
隔離式直流/直流轉換器 - 通孔式 15W 24V-3.3V DIP DC/DC
型號:
NPH15S2403IC
品牌:
Murata Power Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
20
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tube
Features
Package / Case
6-DIP Module
Size / Dimension
1.97" L x 0.98" W x 0.39" H (50.0mm x 24.9mm x 9.9mm)
Mounting Type
Through Hole
Type
Isolated Module
Operating Temperature
-40°C ~ 110°C
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max)
36V
Efficiency
81%
Current - Output (Max)
4.4A
Voltage - Input (Min)
18V
Voltage - Output 1
3.4V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Power (Watts)
15 W
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
1.5 kV