NFM41PC155B1H3L
型號描述:
1.5 μF Feed Through Capacitor 50V 6 A 9mOhm 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad
型號:
NFM41PC155B1H3L
品牌:
Murata Manufacturing Co Ltd
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Type
Feed Through
Capacitance
1.5 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
50V
Current
6 A
DC Resistance (DCR) (Max)
9mOhm
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Package / Case
1806 (4516 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension
0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Height (Max)
0.047" (1.20mm)