NFM3DPC223R1H3L
- 型號描述:
0.022 μF Feed Through Capacitor 50V 2 A 50mOhm 1205 (3212 Metric), 3 PC Pad
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1205
- 型號:
- NFM3DPC223R1H3L
- 品牌:
- Murata Electronics
數量:
- Capacitance
- 0.022 µF
- Tolerance
- -20%, +50%
- Voltage - Rated
- 50V
- Current
- 2 A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 50mOhm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Insertion Loss
- Temperature Coefficient
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1205 (3212 Metric), 3 PC Pad
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.049" W (3.20mm x 1.25mm)
- Height (Max)
- 0.035" (0.90mm)