NFM31KC103R1H3L
- 型號描述:
10000 pF Feed Through Capacitor 50V 10 A 1.5mOhm 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
CAP FEEDTHRU 10000PF 50V 1206
- 型號:
- NFM31KC103R1H3L
- 品牌:
- Murata Electronics
數量:
- Capacitance
- 10000 pF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 50V
- Current
- 10 A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 1.5mOhm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Insertion Loss
- Temperature Coefficient
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height (Max)
- 0.059" (1.50mm)