NFM31HK104R1H3L
- 型號描述:
0.1 μF Feed Through Capacitor 50V 6 A 3mOhm 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
- 型號:
- NFM31HK104R1H3L
- 品牌:
- Murata Manufacturing
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 50V
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
- Temperature Coefficient
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Thread Size
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Insertion Loss
- Ratings
- AEC-Q200
- Height (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 3mOhm
- Capacitance
- 0.1 µF
- Current
- 6 A