NFM21PC104R1E3D
- 型號描述:
0.1 μF Feed Through Capacitor 25V 2 A 30mOhm 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 25V 0805
- 型號:
- NFM21PC104R1E3D
- 品牌:
- Murata Electronics
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 25V
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Thread Size
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Height (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 30mOhm
- Capacitance
- 0.1 µF
- Current
- 2 A