首頁 > Murata代理商 > NFM21CC223R1H3D
影像僅供參考,以產品規格為準
NFM21CC223R1H3D
型號描述:
0.022 μF Feed Through Capacitor 50V 2 A 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
型號:
NFM21CC223R1H3D
品牌:
Murata
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
50V
Package / Case
0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type
Surface Mount
Thread Size
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Insertion Loss
Ratings
Height (Max)
0.037" (0.95mm)
DC Resistance (DCR) (Max)
Capacitance
0.022 µF
Current
2 A