NFM15PC435D0E3D
- 型號描述:
4.3 μF Feed Through Capacitor 2.5V 2 A 30mOhm 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad
CAP FEEDTHRU 4.3UF 20% 2.5V 0402
- 型號:
- NFM15PC435D0E3D
- Capacitance
- 4.3 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 2.5V
- Current
- 2 A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 30mOhm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Height (Max)
- 0.020" (0.50mm)