NFM15CC222D1C3D
- 型號描述:
2200 pF Feed Through Capacitor 16V 1 A 40mOhm 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad
- 型號:
- NFM15CC222D1C3D
- 品牌:
- Murata Manufacturing Co Ltd
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 16V
- Package / Case
- 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad
- Temperature Coefficient
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Thread Size
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Insertion Loss
- Ratings
- Height (Max)
- 0.020" (0.50mm)
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 40mOhm
- Capacitance
- 2200 pF
- Current
- 1 A