NFE61PT102E1H9L
- 型號描述:
LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1000pF 2 A 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad
FILTER LC(T) 1000PF SMD
- 型號:
- NFE61PT102E1H9L
- 品牌:
- Murata Electronics
數量:
- Type
- Low Pass
- Filter Order
- 3rd
- Technology
- LC (T-Type)
- Number of Channels
- Center / Cutoff Frequency
- Attenuation Value
- Resistance - Channel (Ohms)
- Current
- 2 A
- Values
- C = 1000pF
- ESD Protection
- No
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Applications
- General Purpose
- Voltage - Rated
- 50V
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad
- Size / Dimension
- 0.268" L x 0.063" W (6.80mm x 1.60mm)
- Height
- 0.075" (1.90mm)