NFE31PT101C1E9L
- 型號描述:
LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 100pF 6 A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
FILTER LC(T) 100PF SMD
- 型號:
- NFE31PT101C1E9L
- 品牌:
- Murata Electronics
數量:
- Type
- Low Pass
- Filter Order
- 3rd
- Technology
- LC (T-Type)
- Number of Channels
- Center / Cutoff Frequency
- Attenuation Value
- Resistance - Channel (Ohms)
- Current
- 6 A
- Values
- C = 100pF
- ESD Protection
- No
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Applications
- General Purpose
- Voltage - Rated
- 25V
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height
- 0.069" (1.75mm)