首頁 > Murata Electronics代理商 > NFE31PT101C1E9L
影像僅供參考,以產品規格為準
NFE31PT101C1E9L
型號描述:
LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 100pF 6 A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
FILTER LC(T) 100PF SMD
型號:
NFE31PT101C1E9L
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Type
Low Pass
Filter Order
3rd
Technology
LC (T-Type)
Number of Channels
1
Center / Cutoff Frequency
Attenuation Value
Resistance - Channel (Ohms)
Current
6 A
Values
C = 100pF
ESD Protection
No
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Applications
General Purpose
Voltage - Rated
25V
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height
0.069" (1.75mm)