MYRLP200015F21RD
型號描述:
Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2V 150mA 1.8V - 6V Input
DC DC CONVERTER 2.00V SMD
型號:
MYRLP200015F21RD
品牌:
Murata Power Solutions Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Type
Non-Isolated PoL Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
1.8V
Voltage - Input (Max)
6V
Voltage - Output 1
2V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Current - Output (Max)
150mA
Applications
ITE (Commercial)
Features
Adjustable Output
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Efficiency
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
8-PowerTDFN Module
Size / Dimension
0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.0mm)