CSTNE9M83G520000R0
- 型號描述:
9.83 MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 10 pF ±0.2% 40 Ohms -40°C ~ 85°C Surface Mount
RESONATOR CER 0.5% 10PF SMD
- 型號:
- CSTNE9M83G520000R0
- 品牌:
- Murata Electronics
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Built in Capacitor
- Package / Case
- 3-SMD, Non-Standard
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Ceramic
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±0.2%
- Height
- 0.031" (0.80mm)
- Frequency Tolerance
- ±0.5%
- Capacitance
- 10 pF
- Impedance
- 40 Ohms
- Frequency
- 9.83 MHz