首頁 > Molex / AirBorn代理商 > VSRAM-06-20-50-00-J
影像僅供參考,以產品規格為準
VSRAM-06-20-50-00-J
型號描述:
矩形密爾規格連接器 verSI Series Rectangular Plug, 0.050" (1.27mm) Pitch, Plastic Body, Right-Angle, Press-Fit, with Turning Jackscrews (0.125" max board thickn