首頁 > Molex / AirBorn代理商 > VSM-06-10-160-50-03-G
影像僅供參考,以產品規格為準
VSM-06-10-160-50-03-G
型號描述:
矩形密爾規格連接器 verSI Series Rectangular Plug, 0.050" (1.27mm) Pitch, Plastic Body, Vertical, Through Hole, 16.00mm Board Spacing, 0.109" Tail Length, with