RM352-122-321-5500
- 型號描述:
Connector Header Through Hole, Right Angle 122 position
矩形密爾規格連接器 CONNECTOR, R SERIES
- 型號:
- RM352-122-321-5500
- 品牌:
- Molex / AirBorn
數量:
- Connector Type
- Plug
- Number of Positions
- 122
- Number of Rows
- 3
- Number of Positions Loaded
- All
- Mounting Type
- Through Hole, Right Angle
- Termination
- Solder
- Features
- Mating Guide, Mounting Flange
- Operating Temperature
- -65°C ~ 125°C
- Material Flammability Rating
- Current Rating (Amps)
- 3A