首頁 > Molex / AirBorn代理商 > MK-442-100-225-6200
影像僅供參考,以產品規格為準
MK-442-100-225-6200
型號描述:
100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
D-Sub 密爾規格連接器 M Series, Micro-D Board Mount Receptacle, 0.050" (1.27mm) Pitch, Vertical, Through Hole, Aluminum Shell, 0.109" Tail Length, Tin/Lead Al
型號:
MK-442-100-225-6200
品牌:
Molex / AirBorn
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Connector Type
Receptacle, Female Sockets
Contact Finish
Gold
Current Rating (Amps)
3A