0008500113-12-W6
- 型號描述:
White 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
12" PRE-CRIMP A3049 WHITE
- 型號:
- 0008500113-12-W6
- Color
- White
- Length
- 12.0" (304.8mm)
- Wire Gauge
- 26 AWG