0008500113-12-R2
- 型號描述:
Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
12" PRE-CRIMP A2016 RED
- 型號:
- 0008500113-12-R2
- Color
- Red
- Length
- 12.0" (304.8mm)
- Wire Gauge
- 22 AWG