0008500113-12-B4
- 型號描述:
Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
- 型號:
- 0008500113-12-B4
- Color
- Black
- Length
- 12.0" (304.8mm)
- Wire Gauge
- 24 AWG