0008500113-10-W2
- 型號描述:
White 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
10" PRE-CRIMP A2016 WHITE
- 型號:
- 0008500113-10-W2
- Color
- White
- Length
- 10.0" (254.0mm)
- Wire Gauge
- 22 AWG