0008500113-10-L4
- 型號描述:
Blue 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
10" PRE-CRIMP A2015 BLUE
- 型號:
- 0008500113-10-L4
- Color
- Blue
- Length
- 10.0" (254.0mm)
- Wire Gauge
- 24 AWG