0008500113-05-R4
- 型號描述:
Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm)
5" PRE-CRIMP A2015 RED
- 型號:
- 0008500113-05-R4
- Color
- Red
- Length
- 5.00" (127.00mm)
- Wire Gauge
- 24 AWG