0008500113-05-B4
- 型號描述:
Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm)
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
- 型號:
- 0008500113-05-B4
- 品牌:
- Molex
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Bulk
- Contact Finish
- Tin
- Color
- Black
- Length
- 5.00" (127.00mm)
- Wire Gauge
- 24 AWG