MSP2TA-18-12BM+
- 型號描述:
- RF 開關 IC Absorptive SPDT, Mechanical Switch, DC - 18000 MHz, 50ohm
- 型號:
- MSP2TA-18-12BM+
- 品牌:
- Mini-Circuits
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- RF Type
- ATE
- Topology
- Absorptive
- Circuit
- SPDT
- Frequency Range
- 0Hz ~ 18GHz
- Isolation
- 66dB
- Insertion Loss
- 0.3dB
- Test Frequency
- 18GHz
- P1dB
- IIP3
- Features
- Impedance
- 50Ohm
- Voltage - Supply
- 12V
- Operating Temperature
- -15°C ~ 45°C