CBP6-570CG+
- 型號描述:
570MHz Center Frequency Band Pass RF Filter (Radio Frequency) 30MHz Bandwidth 2dB 22-SMD, No Lead
CERAMIC BPF, 555-585 MHZ, 50
- 型號:
- CBP6-570CG+
- 品牌:
- Mini-Circuits
- 點擊查看即時庫存
起訂量:20
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 22-SMD, No Lead
- Filter Type
- Band Pass
- Size / Dimension
- 1.410" L x 0.875" W (35.81mm x 22.23mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Frequency
- 570MHz Center
- Insertion Loss
- 2dB
- Bandwidth
- 30MHz
- Ripple
- Height (Max)
- 0.345" (8.76mm)