CBP4-A3R5G+
- 型號描述:
3.5GHz Center Frequency Band Pass RF Filter (Radio Frequency) 100MHz Bandwidth 2.2dB 11-SMD Module
CERAMIC BPF, 3450-3550 MHZ, 50
- 型號:
- CBP4-A3R5G+
- 品牌:
- Mini-Circuits
- 點擊查看即時庫存
起訂量:20
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 11-SMD Module
- Filter Type
- Band Pass
- Size / Dimension
- 0.750" L x 0.551" W (19.05mm x 14.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Frequency
- 3.5GHz Center
- Insertion Loss
- 2.2dB
- Bandwidth
- 100MHz
- Ripple
- Height (Max)
- 0.225" (5.71mm)