CBP4-3180AG+
- 型號描述:
3.18GHz Center Frequency Band Pass RF Filter (Radio Frequency) 108MHz Bandwidth 2.2dB 11-SMD Module
RF FILTER BANDPASS 3.18GHZ 11SMD
- 型號:
- CBP4-3180AG+
- 品牌:
- Mini-Circuits
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Strip
- Package / Case
- 11-SMD Module
- Filter Type
- Band Pass
- Size / Dimension
- 0.748" L x 0.591" W (19.00mm x 15.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Frequency
- 3.18GHz Center
- Insertion Loss
- 2.2dB
- Bandwidth
- 108MHz
- Ripple
- Height (Max)
- 0.225" (5.71mm)