首頁 > Mini-Circuits代理商 > CBP2-1125CC+
影像僅供參考,以產品規格為準
CBP2-1125CC+
型號描述:
1.125GHz Center Frequency Band Pass RF Filter (Radio Frequency) 80MHz Bandwidth 2.5dB 10-SMD, No Lead
CERAMIC BPF, 1085-1165 MHZ, 50
型號:
CBP2-1125CC+
品牌:
Mini-Circuits
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:20 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
10-SMD, No Lead
Filter Type
Band Pass
Size / Dimension
0.500" L x 0.450" W (12.70mm x 11.43mm)
Mounting Type
Surface Mount
Frequency
1.125GHz Center
Insertion Loss
2.5dB
Bandwidth
80MHz
Ripple
Height (Max)
0.137" (3.48mm)