SMBJ15CA
型號描述:
24.4V Clamp 24A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
型號:
SMBJ15CA
品牌:
Microdiode Electronics
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
15V
Voltage - Breakdown (Min)
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
24.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
24A
Power - Peak Pulse
600W
Power Line Protection
No
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)