SST26VF016B-104V/MF70SVAO
- 型號描述:
FLASH Memory IC 16Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-WDFN (5x6)
NOR快閃 16Mb 2.7V TO 3.6V SQI Flash Memory
- 型號:
- SST26VF016B-104V/MF70SVAO
- 品牌:
- Microchip Technology
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tube
- Package / Case
- 8-WDFN Exposed Pad
- Mounting Type
- Surface Mount
- Memory Size
- 16Mbit
- Memory Type
- Non-Volatile
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Voltage - Supply
- 2.7V ~ 3.6V
- Technology
- FLASH
- Clock Frequency
- 104 MHz