PIC18LF4685-I/PT
- 型號描述:
PIC PIC? 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 96KB (48K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
IC MCU 8BIT 96KB FLASH 44TQFP
- 型號:
- PIC18LF4685-I/PT
- DigiKey Programmable
- Not Verified
- Speed
- 40MHz
- Connectivity
- CANbus, I2C, SPI, UART/USART
- Peripherals
- Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
- Number of I/O
- 36
- Program Memory Size
- 96KB (48K x 16)
- EEPROM Size
- 1K x 8
- RAM Size
- 3.25K x 8
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 2V ~ 5.5V
- Data Converters
- A/D 11x10b
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)