PIC18F46K80-I/PT
- 型號描述:
PIC PIC? XLP? 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
- 型號:
- PIC18F46K80-I/PT
- 品牌:
- Microchip Technology
數量:
- Speed
- 64MHz
- Connectivity
- ECANbus, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
- Peripherals
- Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
- Number of I/O
- 35
- Program Memory Size
- 64KB (32K x 16)
- EEPROM Size
- 1K x 8
- RAM Size
- 3.6K x 8
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 1.8V ~ 5.5V
- Data Converters
- A/D 11x12b
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)