PIC18F25K80T-I/MM
- 型號描述:
PIC PIC? XLP? 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-QFN-S (6x6)
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
- 型號:
- PIC18F25K80T-I/MM
- 品牌:
- Microchip Technology
數量:
- Speed
- 64MHz
- Connectivity
- ECANbus, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
- Peripherals
- Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
- Number of I/O
- 24
- Program Memory Size
- 32KB (16K x 16)
- EEPROM Size
- 1K x 8
- RAM Size
- 3.6K x 8
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 1.8V ~ 5.5V
- Data Converters
- A/D 8x12b
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)