PIC16F15213-I/SN
- 型號描述:
PIC PIC? 16F, Functional Safety (FuSa) Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC
- 型號:
- PIC16F15213-I/SN
- 品牌:
- Microchip
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 100
- Packaging
- Tube
- Package / Case
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- 32MHz
- Program Memory Size
- 3.5KB (2K x 14)
- RAM Size
- 256 x 8
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Data Converters
- A/D 5/2x10b
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 1.8V ~ 5.5V