PIC12F1571T-I/MS
- 型號描述:
PIC PIC? 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-MSOP
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8MSOP
- 型號:
- PIC12F1571T-I/MS
- 品牌:
- Microchip Technology
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
- Speed
- 32MHz
- Program Memory Size
- 1.75KB (1K x 14)
- RAM Size
- 128 x 8
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Data Converters
- A/D 4x10b; D/A 1x5b
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 2.3V ~ 5.5V