PIC10F322T-I/OT
- 型號描述:
PIC PIC? 10F Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 896B (512 x 14) FLASH SOT-23-6
IC MCU 8BIT 896B FLASH SOT23-6
- 型號:
- PIC10F322T-I/OT
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOT-23-6
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- 16MHz
- Program Memory Size
- 896B (512 x 14)
- RAM Size
- 64 x 8
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Data Converters
- A/D 3x8b
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 2.3V ~ 5.5V