PIC10F200T-I/OT
- 型號描述:
PIC PIC? 10F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 384B (256 x 12) FLASH SOT-23-6
IC MCU 8BIT 384B FLASH SOT23-6
- 型號:
- PIC10F200T-I/OT
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOT-23-6
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- 4MHz
- Program Memory Size
- 384B (256 x 12)
- RAM Size
- 16 x 8
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 2V ~ 5.5V