MAPLAD15KP15AE3
- 型號描述:
24.4V Clamp 618A Ipp Tvs Diode Surface Mount PLAD
TVS DIODE 15VWM 24.4VC PLAD
- 型號:
- MAPLAD15KP15AE3
- 品牌:
- Microchip Technology
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 15V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 24.4V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 618A
- Power - Peak Pulse
- 15000W (15kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)