SMF43AHE3-TP
型號描述:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體
型號:
SMF43AHE3-TP
品牌:
Micro Commercial Components (MCC)
原廠包裝量:
2500
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
43V
Voltage - Breakdown (Min)
47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
69.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
2.9A
Power - Peak Pulse
200W
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)