SMF36AHE3-TP
型號描述:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體
型號:
SMF36AHE3-TP
品牌:
Micro Commercial Components (MCC)
原廠包裝量:
2500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
SOD-123F
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
3.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
36V
Supplier Device Package
SOD-123FL
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
58.1V
Power - Peak Pulse
200W