SMF36A-TP
- 型號描述:
58.1V Clamp 3.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
- 型號:
- SMF36A-TP
- 品牌:
- Micro Crystal
- 1
- Package / Case
- SOD-123F
- Operating Temperature
- -65°C ~ 175°C (TA)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3.4A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 36V
- Supplier Device Package
- SOD-123FL
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 40V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 58.1V
- Power - Peak Pulse
- 200W