SMF28CA-TP
- 型號描述:
45.4V Clamp 4.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
- 型號:
- SMF28CA-TP
- 品牌:
- Micro Crystal
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2500
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOD-123F
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -65°C ~ 175°C (TA)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.4A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 28V
- Supplier Device Package
- SOD-123FL
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 45.4V
- Power - Peak Pulse
- 200W