SMD210PL-TP
- 型號描述:
Diode 100 V 2A Surface Mount SOD-123FL
- 型號:
- SMD210PL-TP
- 品牌:
- Micro Crystal
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOD-123F
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Technology
- Schottky
- Capacitance @ Vr, F
- 210pF @ 4V, 1MHz
- Current - Average Rectified (Io)
- 2A
- Supplier Device Package
- SOD-123FL
- Operating Temperature - Junction
- -65°C ~ 150°C
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 100 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 850 mV @ 2 A
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 500 µA @ 100 V