SMD210PL-TP
型號描述:
肖特基二極體及整流器 70Vrms 100Vrrm 2.0A 50A 1.68W .85Vf
型號:
SMD210PL-TP
品牌:
Micro Commercial Components (MCC)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SOD-123F
Mounting Type
Surface Mount
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology
Schottky
Capacitance @ Vr, F
210pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io)
2A
Supplier Device Package
SOD-123FL
Operating Temperature - Junction
-65°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
850 mV @ 2 A
Current - Reverse Leakage @ Vr
500 µA @ 100 V