SMBJ64CAQ-TP
- 型號描述:
103V Clamp 5.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
- 型號:
- SMBJ64CAQ-TP
- 品牌:
- Micro Crystal
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 64V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 103V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 5.8A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TJ)